ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
ДЛЯ ТІЛА
ВИМКНУТИ ФІЛЬТРИ ВИМКНУТИ ФІЛЬТРИ

Косметичні засоби для сухої шкіри

Догляд для сухої шкіри від Lancome

Крем від сухої шкіри - далеко не єдиний засіб догляду, який можна використовувати для живлення і зволоження схильної до пересихання дерми. Французький бренд Lancome пропонує низку косметологічних препаратів, які повернуть вашій шкірі пружність, еластичність та здоровий блиск.

Засоби з ефектом ліфтингу

Absolue Rich Cream - крем для обличчя для сухої шкіри з ефектом відновлення. Він допомагає зупинити старіння дерми, повернути їй втрачену м'якість та пружність і розгладити дрібні мімічні зморшки. Також крем для сухої шкіри чудово бореться з набряками та чорними кола навколо очей.

Очищення

Крем для сухої шкіри обличчя - це тільки невелика частина догляду. Адже для отримання гарного результату потрібен цілий комплекс різноманітних засобів. Для ефективної підготовки шкіри до нанесення жирного крему чи сироватки, потрібно гарно очистити її від забруднень. Лінійка засобів від Lancome складається з 3 препаратів:

  1. Lait Galatee Confort - м'яке молочко для очищення сухої шкіри обличчя. Воно чудово очищує шкіру від залишків декоративної косметики та відмінно зволожує її.
  2. Tonique Confort - тонік для глибокого очищення з ефектом зволоження. Він відкриває забиті пори, очищає їх від себуму та підготовляє шкіру до подальшого живлення.
  3. Crème-Mousse Confort - ніжний мус для глибокого очищення шкіри. Він м'яко відлущує відмерлі частинки дерми та насичує її вологою на клітинному рівні.

Догляд для тіла

Засоби для сухої шкіри не обов'язково використовувати для догляду тільки за обличчям, адже інші частини тіла теж потребують зволоження.

Nutrix Royal Body Intense Nourishing & Restoring Body Butter - це насичений живильний крем, який доглядає за сухою та дуже сухою шкірою зони декольте, рук та ніг. Завдяки великій кількості активних речовин він відмінно зволожує дерму та сприяє її насиченню поживними речовинами.

Також для догляду за тілом можна використати й Nutrix Royal Body Intense Restoring Lipid-Enriched Lotion - ніжний лосьйон для інтенсивного зволоження. Він органічно доповнює основний догляд і робить шкіру дійсно ідеальною.

Немає збігів по вашому запиту.
ЗБІГ ПО ПРОДУКТАМ
Налаштування cookie